Znakomitoœci i drudzy sztandar z wejœcie Tybet albo Porcelana

przy Khashyar Darvich
www.DalaiLamaFilm.com

LOS ANIOŁY- W an spróbować ukarać krytyka jego parki i jego rzšd, ten NarodyRepublika od Porcelana utrzymuje pewien wcišgać na czarnš listę, pewien lista od indywidua który nie sš dozwolony wobec wchodzić Porcelana i/ albo Tybet.

To jest szeroko zameldowany, na przykład, ów aktor Ryszard Gere jest sztandar z wejœcie Porcelana z powodu jego poparcie dla ten Tybetański niezależnoœć ruch i ten Dalachów Lama.

Także, za WiedŸma Bród szprycha koła przed ten U.S. Senat Obcy Stosunki Zobowišzanie w poprzeć od Tybet, ten Chińczyk rzšd sztandar Bród z odwiedzanie Tybet.

Aktorka Czerep, skorupa Kamieniekino jesteœcie sztandar w Porcelana za ona wykonane pewien komentarz ów może być ten duży Trzęsienie ziemi w Porcelana ów wydarzyło się w Porcelana w maju od 2008 był pewien wyniknšć od karmy z powodu ten okupacja od Tybet przy Porcelana:

“I’m nie zadowolony około ten droga ten Chińczyk jesteœcie traktowanie ten Tybetański, ponieważ JA don’t pomyœleć ktoœ powinien być nieuprzejmy wobec ktoœ else,” Kamień powiedziany w pewien brief czerwony dywan wywiad rezygnować Telegraf Zabawa Nowiny od Hongkong Kong. “And wtedy wszystko ten trzęsienie ziemi i wszystko ten napychać zdarzyło się, a następnie JA myœl, jest ów karmy? Podczas you’re nie miły ów ten zły rzeczy przypadkowo zrobić ty?”

Aktor Ćwiek Nędzne wynagrodzenie był zameldowany zostać sztandar z wejœcie ten Chińczyk kontynent na całe życie za wygwieżdżony w ten filmsiedem Lata w Tybetktóry przedstawia się pewien współczujšcy portret od ten Dalachów Lama.

Film Kierownik Marcin Przypiekać jest sztandar z wejœcie Tybet za on prowadził ten cecha film “Kundun,” który jest około ten wczeœniej życie od ten Dalachów Lama i ten brutalny Chińczyk inwazja od Tybet w 1950.

Dokumentalny filmmakers podobnyDalachów Lama Odrodzenieproducent- kierownik Khashyar Darvich, który mieć wykonane kino ów sportretować ten Dalachów Lama w pewien pozytywny œwiatło, i that present pewien widok od ten Chińczyk inwazja od Tybet ów the Chinese rzšd nie wymaga nie zgodzić się with, are także staż sztandar z wejœcie Tybet.

Khashyar Darvich
www.DalaiLamaFilm.com


Około Ten Autor

Khashyar

Komentarze

Zostawiać pewien Odpowiadać